Pro firmy

Nenechte se mást názvem! Tankodrom Milovice nenabízí zázemí jen pro firemní a teambuildingové akce se zaměřením na military a vojenskou techniku. Máme k dispozici 200 hektarů plochy, kde můžete se svými kolegy nebo klienty realizovat prakticky jakoukoliv aktivitu, včetně školení. Třeba i ve spojení se sousedním rodinným Parkem Mirakulum.

Pro uspořádání vaší akce nabízíme ty nejlepší podmínky. Kromě zmíněných 200 hektarů plochy máme k dispozici přes 30 kusů vojenské techniky, obrněných transportérů, tanků, Tater, čtyřkolek a mnoho dalšího, které můžete prohánět na 42 ha offroadových tratí. Na ploše se nachází také dvě vojenské základny – vaše akce proto může být i vícedenní! Po celé ploše jsou rozvedeny inženýrské sítě.

V neposlední řadě u nás díky skvělému zázemí nebudete odkázáni na rozmary počasí. Naše nová budova nabízí komfort pro školení (až 60 osob) i  catering.  Školící prostor je plně pokryt WIFI,  je zde obrazovka pro prezentace a nechybí ani toalety.

Samozřejmě vám rádi připravíme program i kalkulaci na míru. Můžete si pronajmout část Tankodromu, zajistit konkrétní nabídku anebo mít vše najedou. Kontaktujte nás na e-mailu akce@tankodrommilovice.cz.

Adrenalin na mnoho způsobů

Teambuildingový program kombinující námi nabízené aktivity: vojenskou a offroad techniku, paintball nebo airsoft, brokovou střelnici a doprovodné soutěže.

Dle požadavků klienta sestavíme program, při kterém si vyzkoušíte vybrané zážitky. Společně, nebo ve skupinkách se můžete naučit hrát airsoft či paintball, zahrát si na vojáky při jízdách vojenskou technikou, dozvědět se něco o práci kontraktorů, a mnoho dalšího

Odpočinek

Tankodrom se nachází uprostřed krásné milovické přírody, která skrývá četné unikáty na úrovni rostlinných i živočišných druhů. Ne náhodou sousedíme s rozlehlým územím NATURA. Sousední Park Mirakulum disponuje venkovní i lesní zoo, přímo v areálu Tankodromu Milovice se můžete zapojit do péče o koně, ovce, kozy anebo našeho maskota – divokého kance!

Umíme pro vás uspořádat opravdu odpočinkové výlety na čtyřkolkách okolní krajinou, soutěže v lukostřelbě, závody na horských kolech, opičí dráhy, vojenské kvízy či soutěž ve válení balíků slámy. Fantazii se meze nekladou.